Ev eşyasının nakliyesi sırasında mobilyalardan ziyade beyaz eşyanın taşınması son derece zorlu olmaktadır. Kurulu olan beyaz eşyanın öncelikle söküm işlemi yapılır. Fakat söküm öncesinde özellikle bulaşık makinesinin boş çalıştırılarak temizlenmesi sağlanmalıdır. Çamaşır ya da bulaşık makinesinin taşınmasında ise içinde bulunan suyun boşaltılması gerekir. Çamaşır makinesinde bulunan su çamaşır makinesinin kapağının sol alt kısmında bulunan kapaktan yapılır.

Çamaşır, bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı gibi cihazların taşınmasında kullanılacak olan balonlu naylonun yanı sıra özel naylon kumaş bulunmaktadır. Bu malzemelerin kullanılması ile beraber herhangi bir darbe ya da benzeri duruma karşı korunması sağlanmaktadır.

Buzdolabı Nakliyesi Öncesinde Ne Yapılmalı?

Buzdolabı gibi yiyeceklerin yer aldığı cihazların sevki için öncelikle nakliye öncesinden en çok bir gün en az 8 saat önce fişinin çekilmesi gerekir. İçinde yer alabilen buz ve suyun böylelikle boşatılması mümkün olur. Buzdolabınızın iç yüzeyi ise tüm eşyanın çıkarılması sonrasında ise temizleme yapılarak kurulum avantajı elde edilebilir.

Buzdolabının balonlu naylon ve özel naylon kumaş ile paketlenmesi sonrasında yeni yerleşim yerinde çalıştırılmadan önce ise en az bir saat bekletilmesi gerekir.

Beyaz Eşya Taşınmasında Evden Eve Nakliye Hizmetinin Önemi

Ev eşyasının yanı sıra iş yerinde de yer alabilen beyaz eşyanın nakliyesi son derece zorlu bir sürece sebep olmaktadır. Bu sebep ile evden eve nakliye firmasından hizmet alarak avantaj elde edebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli olan bir ekipten yararlanarak beyaz eşyanızın herhangi bir zarar görmeden sevk edilmesini sağlayabilirsiniz.

Beyaz eşyanın taşınması işleminde özel ambalajlama tekniklerine yer vermekte olan evden eve nakliye firması ekibi aynı zamanda eşyanın herhangi bir zarar görmemesi ve kısa sürede nakliye işleminin yapılması için asansörlü taşımacılık hizmetinden de yararlanılır.

Evden eve nakliye hizmetinin alarak avantajı edinebilmek için ise mutlaka konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet sunan firma tercih etmeniz gerekir. Aynı zamanda personele de gerekli kaliteli nakliye malzemesini de firmanın temin etmesi önemli olan detaylar arasında yer alır.

 

 

Bu sayfa son olarak 16 Kasım 2020 tarihinde ve 15:41 saatinde değiştirilmiştir.

Benzer yazılar