Bursa evden eve nakliyat şirketi olarak en başta değer verdiğiniz eşyalarınızın bizim için de değerli olduğunu bilmenizi istiyoruz. Özellikle beyaz eşyalar, oturma grubu vb. eşyalar çok hassas ve değerli olduğu için nakliyat esnasındaki en ufak ihmal, bu eşyaların hasar görmesine hatta kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Bu nedenle Bursa içi ve dışı nakliyat işlerimizde isabetli öngörülerde bulunarak, buna göre nakliyat senaryoları çiziyor ve önlemimizi alıyoruz.

Evden eve nakliyat esnasında, hem evden eve nakliyat firmasının hem de müşterinin, nakliyatın gerçekleştirileceği gün tatsız süprizlerle karşılaşmaması için, taşınacak olan eşyanın, aracının, personel sayısının önceden ayarlanması gereklidir. Bunun için keşif gereklidir.

Nakliyat işleminin öncesinde incelemelerde bulunacak olan personel, evden eve nakliyat için konutunuza gelerek gerekli incelemelerde bulunur. Nakliyat şirketlerinin websitelerinde sıkça gördüğünüz nakliyat ekpertiz hizmeti, söz konusu incelemelerde bulunan ve nakliyat firmasının bünyesinde çalışan nakliyat personelidir.Evden eve nakliyat, tamamen personel gücü üzerine kurulduğu için, kullanılacak olan iş gücü, taşınacak olan eşyanın boyutu ile doğru orantılı olarak artar. Bu nedenle nakliyat şirketleri, personelinin durumunu sürekli takip eder.

Evden eve nakliyat personeli, titiz bir eğitimden geçer ve kolayca ağırlık kaldırabilen her hangi bir işçiden farklıdır. Örneğin bir inşaat işçisinden çok farklıdır. Ev eşyaları hassas olduğu için, bunların sadece kolayca oradan oraya taşınması yetmez. Taşıma esnasındaki inisiyatif tamamen taşıyıcı personelin sorumluluğu altındadır. Çizilebilecek, kırılabilecek, hatta basit bir dokunma ile bile kirlenebilecek eşyaları tespit edebilmesi için belirli bir deneyim gereklidir. Evden eve nakliyat şirketinin yüzü olacak ve sahada onu temsil edecek personel, nakliyat sürecinin kaderini belirler.

Bir Bursa nakliyat hizmet vereni olarak ve Bursa evden eve nakliyat sektörünün içerisinde söz sahibi olan firmalardan biri olarak kendimize ve ekibimize güveniyoruz. Eşyalarınıza değer veriyoruz.

Beraber çalışmak dileği ile.

Bu sayfa son olarak 16 Kasım 2020 tarihinde ve 15:41 saatinde değiştirilmiştir.

Etiketler: , , , ,

Benzer yazılar