Ev ya da iş yerlerinin taşınma işlemleri son derece sıkıntılı bir dönemin yaşanmasına sebep olmaktadır. Yapılacak olan taşınma işlemlerinde eşyaların kolilere aktarılması ve tek tek paketlenmesi oldukça uzun bir zaman ve uğraşa sebep olurken mobilya sökümleri de sıkıntı yaratmaktadır. Yapılacak olan taşınma işlemlerinde sevk aracının bulunması eşyanın nakli ve sonrasında yerleşim işlemleri de oldukça meşakkatli bir sürece neden olmaktadır. Tüm bu zorluklardan kurtulmanıza destek olarak kısa sürede yeni yerleşim yerinize naklinizi sağlayan evden eve nakliye firmaları taşınmada büyük avantaj elde etmenizi sağlar.

Ev ya da iş yeri nakliyesinde kullanılan yeni sistem asansörlü taşıma uygulaması ise daha kısa sürede ve daha güvenli bir şekilde eşyanın araçlara ve sonrasında ise yeni yerleşim yerinize nakledilmesinde avantaj sağlamaktadır. Özel sistemin kurulması ile beraber paketlenen eşyalar asansöre nakledilerek araca ve sonrasında ise yerleşim yerine nakledilir.

Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Asansörlü taşıma uygulaması ile hizmet sunan evden eve nakliye firması ile anlaşmanız durumunda ev ya da iş yeri eşyanız daha kısa sürede ve güven ile taşınması mümkün olur. Asansörlü taşınma işlemleri için sadece firmanın bu hizmeti sunması değil aynı zamanda sunulan hizmet için binanın da uygun olması gerekir.

Asansörlü taşımacılık hizmetinin gerçekleşmesi için ev ya da iş yerinizin balkon veya pencere gibi bir alanından aşağıya doğru sistem kurulumu yapılır. Sistem kurulumunun yapıldığı alana nakliye aracının park edilebilmesi gerekir. Bu işte asansörlü taşımacılık sisteminin kurulduğu caddenin trafik hareketinin fazla olmaması önemlidir. Ulaşımın yoğun olduğu caddeye bakması ya da iş yerinizin veya evinizin uygun cephede pencere, balkon gibi alanının olmaması da uygulamadan yararlanmanıza engel olur.

Asansörlü Taşımacılık ile Beyaz Eşya Taşınır mı?

Asansörlü taşımacılık sistemi aslına en çok mobilya ve belli büyüklüğe sahip olan eşyalar için önem taşır. Beyaz eşyalar ya da buna benzer birçok eşyanın asansörlü taşımacılık sistemi ile aşağı indirilmesi mümkün olur. Böylelikle merdiven ya da oda çıkışlarında eşyanız da zarar görmez.

 

Bu sayfa son olarak 16 Kasım 2020 tarihinde ve 15:41 saatinde değiştirilmiştir.

Benzer yazılar