EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa evden eve nakliyat alanında yıllardır en iyiyi sunmayı hedefleyen firmamız, Zaman Bursa evden eve nakliyat olarak, müşteri memnuniyeti odaklı servislerimiz ve gerekli yeterliliğe sahip evden eve taşımacılık personelimizle verilen ultra hizmetlerimizle, Bursa içi dışı tüm evden eve taleplerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Yıldırım, Nilüfer, Mudanya gibi en çok tercih edilen ilçelerin yanı sıra, diğer tüm ilçelere ve mahallelere nakliyat hizmeti sunuyoruz.İletişim bilgilerimizden bizlere ileteceğiniz evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, şehiriçi şehirlerarası nakliyat ve parça eşya taşımacılığı ile ilgili taleplerinizi aldığımız andan itibaren, bütçenize göre ayarlayacağımız fiyat hesaplama sayesinde çok astronomik ücretler ödemeden de evden eve taşımacılık yaptırmanın huzur ve rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Kaliteli bir evden eve nakliyat sunmanın ilk şartı kuşkusuz, yenilikleri takip ederek ve anında yakalayarak müşterilerine sunup, onları özel hissettirmektir. Örneğin; en yeni ambalaj ve paketleme malzemeleriyle süslenen bir evden eve nakliyat hizmeti, sergilenen profesyonelliğin bariz bir şekilde farkedilmesini sağlayacaktır. Bu nedenle ev taşıma işleminde, sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görür ve güvenliğini sağlarız.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Geleneksel taşımacılık hizmetlerinde sıkça rastlanan kazalar, genelde belirli bir süre sonra oluşan yorgunluk ve stres sonucu oluşur. Uzun süren nakliye işlemleri, doğal olarak iş gücüne yansır ve zafiyet doğurur. Bu yüzden, ekip olarak iyice organize olup, mümkünse yapılan evden evenakliyat işlemini en kısa sürede tamamlamak amaçlanmalıdır. Asansörlü evden eve nakliyat bu anlamda, büyük avantajlar sağlayarak, her yönden daha risksiz ve hızlı taşıma sağlar.

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIK

Tam bir ev eşyası yerine, bazı durumlarda az eşya taşıtmak isteyebilirsiniz. Parça eşya taşıma veya parsiyel eşya taşımacılık olarak adlandırılan bu hizmet ile, eşyanızın sayısı ve boyutu doğrultusunda fiyat belirlenerek, çok daha ucuza taşınmak mümkün. Özellikle yazın tatil sezonunda, örneğin yazlıklara yollanan buzdolabı, TV, çamaşır makinası vb. eşyalar bu kategori içerisinde değerlendirilir. Büyük araçlar yerine, daha küçük nakliye araçları temin edilerek sunulur. Bahar ve yaz aylarında daha fazla talep alan servisimizden herkesin yararlanabilmesi için, söz konusu aylarda tatmin edici indirimler sağlayarak, müşterilerimizin faydalanmasını sağlıyoruz.

EŞYA DEPOLAMA

Bazen, sahip olduğunuz eşyalarınızı, ileride değerlendirmek üzere, belirli süreliğine bir depoda tutmak isteyebilirsiniz. Olanaklarınızın elvermediği durumlarda imdadınıza yetişen eşya depolama servisimiz ile eşyalarınız, güvenli, rutubetsiz depolarımızda, siz tekrar alıncaya kadar muhafaza edilebilir. Eşya depolarımız, kesinlikle güvenlik açığı bulunmayan, kameralar gözetiminde bulunan bölgelerde bulunur.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Bursa merkezli firmamızın sunduğu tüm şehir içi nakliyat hizmetleri, bünyemizde bulunan, eğitimli ve bölgeyi iyi tanıyan kendi personellerimiz ile verilmektedir. Bölgenin ve coğrafi yapının personel tarafından bilinir olmasının, hem hizmet veren için, hem de hizmet alan için farklı avantajları bulunur. En başta çok fazla iş gücü kaybı olmadan, koordineli ve hızlı bir taşıma sağlar.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Türkiye içerisindeki en ücra köşelere bile hizmet veriyoruz. Şehirler arası nakliyat verilirken, bazı durumlarda diğer şehirlerde bulunan, mesleğinin en iyisi meslektaşlarımızla paslaşarak, profesyonel taşıma kadroları ile sigortalı taşımacılık sunarız.