Aslında bu soruya bir çok farklı şekilde cevap verilebilir. Bursa içerisindeki evden eve nakliyat hizmetlerimiz sonucunda aldığımız olumlu geri dönüşler, bizleri tercih ve tavsiye eden müşterilerimizin neden yanılmadığını gösteriyor.

İyi bir evden eve nakliyat için

Özellikle evden eve nakliyat gibi hassas bir hizmet sunuyorsanız, bunu en iyi şekilde yapmaya özen göstermelisiniz. Hatta bu hizmeti Bursa gibi bir ilde yapıyorsanız, bir ev taşıma şirketi olarak bunun kusursuz olmasını sağlamalısınız.

En başta iyi koordine olmalısınız

Evden eve nakliyat hizmetinde koordinasyon çok önemlidir. Klasik evden eve taşımacılık hizmeti, iş gücü doğrultusunda şekillendiği için, bu iş gücünü oluşturan elemanlar arasındaki uyum, bu süreçteki en önemli şeydir.

Sabit ve şirket bünyesindeki işçiler

Genelde internet üzerinde sıkça şikayet konusu olan sorunlu taşımacılık senaryolarında, en çok öne çıkan durum, taşınan eşyaların hasar görmesidir. Bunun en büyük nedeni, toplama olarak tabir edilen evden eve işçileridir. Bazı evden eve nakliyat şirketleri, çala kalem yapılan işlerde, organize olamadıkları durumlarda, işçi duraklarından yahut kahvehanelerden eleman temin ederler. Bu elemanlar söz konusu taşıma firmasının bünyesinde sürekli çalışmadıkları için, genelde gün içerisinde yapabilecekleri diğer işe yetişmek için acele ederler. Bu tarz toplama çalışan bir çok kişinin, disiplinden uzak olduklarını ve kural tanımadıklarını da hesaba katarsanız, taşıma esnasında bir çok kaza riskine davetiye çıkardığı sonucuna varabilirsiniz. Aceleye ve eğitimsizliğe eşlik eden amatörlük sonucunda, bir çok istenmeyen tatsız olay yaşanmakta, bu olaylar sosyal medyada sıkça yer almaktadırlar.

Bursa ve çevresine hakim evden eve nakliyat personeli

Bu nedenle, bu servisi sunarken personellerimizin seçimine özen gösteriyoruz. Organize ettiğimiz personeller, kendi personellerimiz olup, bünyemizde çalışan elemanlarımızdır. Elemanlarımız Bursa içerisinde ve dışarısında bir çok başarılı evden eve nakliyat gerçekleştirmiş, ili ve ilçeleri tanıyan, bu hizmete aşina ve hakim kişilerden oluşmaktadır.

Ambalajlama ve Paketleme

Evden eve nakliyata konu olan ev eşyaları hassastır. Özellikle beyaz eşyalar, mobilyalar, kırılacak eşyalar özenle sarılmalı, paketlenmeli ve ambalajlanmalıdır.

Bunun için pat pat naylonlar, battaniyeler, koliler, köpükler kullanılmalı ve risk en aza indirilmelidir. Evden eve nakliyat ekspertiz personelimizin, adresinizde yapacağı tespitler doğrultusunda bu malzemelerin miktarı belirlenerek hizmete dahil edilir ve süreç başarı ile tamamlanır.

Bu sayfa son olarak 7 Mart 2021 tarihinde ve 13:50 saatinde değiştirilmiştir.

Etiketler: ,

Benzer yazılar